Začněte ovlivňovat jiné simíky v sousedství díky nové aktualizaci v The Sims 4

Jde o aktualizaci The Sims 4 Příběhy souseda, která umožňuje tak trochu ovlivňovat život jiných a nemusíte se ani do těchto charakterů přepínat. Stanete se tak takovým manipulátorem a ničitelem životů, pokud na to máte odvahu.

Nemusíte se tedy přepínat na jiného simíka, ale normálně se budete vměšovat do života jiných simíků. Třeba, když budete chtít, ať Bob a Eliza Pancakes mají dítě a pak se rozešli, tak nyní byste za ně museli hrát. Teď toho dosáhnete pouze tím, že s nimi budete mluvit a NPC jednotky tak zažijí životní rozhodnutí tak stejně, jako když hrajete za své postavy. Vlastně jim dáte do hlavy takovou myšlenku, že začnou pochybovat co chtějí.

Máte možnost tak rozbít pár, nechat je rozvést, přimět simíka, aby si už našel svou práci. Trošku se nová funkce podobá té, co jsme mohli mít v The Sims 3, kde umožňovala funkce se NPC jednotkám ve hře rozhodovat o tom, že se odstěhují, bude mít svatbu a díky tomu je vše takové živější. Pokud NPC simík zažije něco ze životního rozhodnutí, tak vám zavolá a vy ho opět můžete ovlivnit.

Pokud postava nemá ráda děti, tak ji zase těžko přesvědčíte, aby ty děti měla a ještě se na vás naštve a poštvete ji proti sobě.