Záhadné stíny: exkluzivní konceptuální umění hry Assassin’s Creed Shadows

Záhadné stíny: exkluzivní konceptuální umění hry Assassin's Creed Shadows

**Assassin’s Creed: Shadows – exkluzivní konceptuální umění**

Vývojáři ze studia Ubisoft nedávno představili nový koncept pro další díl oblíbené herní série Assassin’s Creed. Novina s názvem Shadows slibuje ještě **temnější a tajemnější** dobrodružství ve světě, který je proslulý svou historickou přesností a bohatou atmosférou.

Na obrázku, který byl zveřejněn na oficiálním Twitteru série Assassin’s Creed, můžeme vidět podivnou postavu skrytou ve stínech starobylého města. Postava je oblečena v **tajemné černé róbě**, která jí dodává **nekonečnou eleganci** a **nebezpečný punc**. Zbraně, které postava nese, naznačují, že se jedná o zkušeného vraha, který se pohybuje v temných uličkách a nekompromisně plní své mise.

Fanoušci série Assassin’s Creed již netrpělivě očekávají více informací o této novince a doufají, že se jim dostane dalších detailů co nejdříve. Ubisoft zatím drží všechny karty tajně a napětí tak stoupá s každým dalším teaserem či informací.

Série Assassin’s Creed se tak znovu připravuje na velký návrat na herní scénu a fanoušci se mohou těšit na další epické dobrodružství plné **intrik**, **akce** a **tajemství**.

**FAQ o Assassin’s Creed: Shadows**

1. Kdy bude hra Assassin’s Creed: Shadows oficiálně oznámena?
2. Na jaké platformy bude nový díl série dostupný?
3. Jaké novinky a změny můžeme očekávat ve srovnání s předchozími díly?

Zdroj: https://cz.ign.com/assassins-creed-codename-red/18036/gallery/assassins-creed-shadows-exclusive-concept-art