Zmírnění Singedův nadcházející buff dle vývojářů, hráči požadují změny

Zmírnění Singedův nadcházející buff dle vývojářů, hráči požadují změny

Ve světě oblíbené MOBA hry League of Legends došlo nedávno k masivním změnám, které přinesl mid-season patch 14.10 update. Tato aktualizace přinesla řadu úprav hratelnosti, včetně změn v kouzlech summoner spells, nových předmětů, změněných stávajících předmětů a mnohem více. Zatímco někteří šampioni získali nový nádech s touto aktualizací, jiní, jako například Singed, byli kompletně znezájemněni a hráči, kteří jej hrávají, žádají zásah od vývojářů.

Singed, známý jako šílený vědec, patřil mezi oblíbené postavy mezi top-lanery, ale po posledním updatu dostal tvrdý nerf a jeho hráči se snaží upozornit vývojáře na potřebu změn. Riot Games byl nucen reagovat na jejich žádosti a slibuje Singedovi buffy, které by měly napravit jeho současný stav v hře.

Pro fanoušky League of Legends je to důležitý moment, kdy se mohou těšit na lepší vyvážení hry a možnost hrát své oblíbené postavy bez obav z toho, že budou nedostatečně silné. Doufejme, že slibované buffy pro Singeda přinesou zpět radost a nadšení hráčům, kteří si oblíbili tento netradiční šampion.

Pokud vás zajímají další informace o aktualizacích a změnách ve hře League of Legends, doporučuji navštívit stránku PCGamesN. Zde najdete nejen informace o změnách ve hře a tier listu šampionů, ale i další zajímavosti ze světa League of Legends.

FAQ:
1. Proč byl Singed nerfován v posledním updatu?
2. Jaké buffy mohou hráči očekávat pro Singeda?
3. Jak často dochází k aktualizacím a změnám ve hře League of Legends?

Zdroj: https://www.pcgamesn.com/league-of-legends/league-of-legends-dev-promises-singed-buffs-players-are-begging-for