Aplikace Adobe Photoshop Express

Jedná se o aplikaci zdarma, která má však omezené funkce, avšak na úpravy fotografií to opravdu stačí. V aplikaci můžete fotky ořezávat, měnit kontrast, jas, stíny, bílou barvu nebo využít automatickou opravu červených očí či defektů na fotce.

V aplikaci Adobe Photoshop Express máte i filtry. Pokud však chcete více možností, tak si aplikaci budete muset zaplatit. Pokud však s editací začínáte a chcete si vyzkoušet, jestli se Vám bude aplikace líbit, tak tohle je správná cesta. Vytvořte ještě hezčí fotografie a to pouhým jedním kliknutím.

K dispozici máte na 45 poutavých efektů s možnosti upravovat intenzitu vzhledu pomocí posuvníku. Zvýrazněte si barvy na fotce, odstraňte defekty. K fotce se dají přidávat okraje, aby fotka vypadala jako v rámečku.

Fotografie tak můžete velmi rychle opravit a to oříznout, narovnat nebo otočit. Je zde možnost upravit teplotu fotky, odstín, použít efekt viněta a další. Program podporuje také formáty RAW a je v češtině.

  • UI
  • Cena
  • Filtry
4.8

Popis

Jedná se o aplikaci, která je určena pro fotografy amatéry, kdy pouze jedním kliknutím dokážete fotku upravit, dát ji nový filtr a mnohem více.