Aplikace Facebook

Nebaví Vás neustále otevírat prohlížeč a chcete mít upozornění v rámci notifikací plochy Windows 10? Kvůli tomu byla vytvořena tato aplikace, abyste byli informovaní ve chvíli, když někdo odpoví na Váš komentář nebo dá like.

Každá aktualizace, která pro Facebook aplikaci dorazí, tak vylepšuje její rychlost a spolehlivost. Nicméně moc lidí ji nevyužívá, protože ani neví, že takto existuje a pohodlnější je, když otevřeme prohlížeč.

Nicméně s Facebookem přímo jako aplikaci pro PC můžete mít upozornění okamžitě v rámci Windows notifikací, které jsou vpravo dole vedle hodin. Mějte tak přehled, co vaší přátele dělají, sdílejte přes aplikaci fotografie, videa a dostávejte právě upozornění, když někdo okomentuje vaší fotku nebo váš komentář.

  • UI
  • Výkon
  • Funkce
3.7

Summary

Aplikace Facebook pro Windows 10 Vám umožní jednoduše sdílet videa, fotografie a to přímo z PC aplikace. Notifikace se pak zobrazují součásti Windows notifikace dole vpravo. Optimalizace aplikace je taková tak na půl. Bere hodně RAM, ale to prohlížeč také. Na druhou stranu výhodu to má právě v notifikacích přímo do PC.