Aplikace Adobe Acrobat Reader DC

Adobe Acrobat Reader je asi nejrozšiřitelnější aplikace na PC. PDF soubory zná asi každý a tento formát je kompatibilní s většinou PC, proto je tak hojně využíván. Hlavně se nedá tak lehce editovat, takže se posílají PDF soubory například s úřady, soudy a jinými institucemi.

Právě tato aplikace umožňuje prohlížet veškeré PDF formáty a to bez problému. V profesionální verzi, kterou si musíte však zaplatit, tak můžete vkládat komentáře, vyplňovat formulář, rychle vyhledávat. Dokumentace je v díky PDF souboru ve vysoké kvalitě a tedy připravena k tisku.

Tímto způsobem se ukládají i různé projektové výkresy, tedy pokud si mezi sebou neposíláte přímo CAD soubory, které jsou určené pro architekty a tedy pro ty z Vás, kteří navrhujete. Nicméně v obecné rovině je Adobe naprosto dostačující aplikace a nabízí spoustu možností.

Hlavní je, že to co vidíte v PDF souboru, tak většinou při tisku není jiné, což se třeba u tisku z Wordu říct nedá a to zájmena, když nemáte FONT, který ve Wordu byl použit. Právě v PDF se nemusí druhá strana starat, že nemá nějaké stejné formátování a použitý FONT.

  • Funkce
  • Uživatelské rozhranní
  • Cena
3.7

Popis

Pokud máte Adobe Acrobat Reader, tak máte vyhráno. Většina PC musí mít aplikaci pro podporu PDF souborů. Využívá se pro komunikaci s úřady a zároveň se nedá jen tak lehce změnit.