Hra na PC City of Gangsters

Chcete si zkusit zahrát hru, kde nebudete hrát za dobráka, ale za druhou stranu, tedy toho zlého. Ono záleží z jakého pohledu se na to díváte, protože doba v roce 1920 si tohle žádala tím, že zavřela veškeré bary a salóny.

Dochází tak k pašování zboží a ilegální výrobě alkoholu, kde dochází i k padělků. Hra se odehrává v době prohibice v roce 1920, kdy začala nová éra pašování a černého trhu. To není však všechno, protože se hodně rozvinul organizovaný zločin až mafie, která dokáže uplácet různé úředníky.

Vy se musíte stát takovým hlavním šéfem ve městě na černém trhu, ale je jasné, že se na tento trh budou chtít dostat i další lidé, kteří v tomto chtějí podnikat. Vy se musíte snažit zničit konkurenci a to jakýmkoliv způsobem.

Hra je spíše takovou strategií, kde máte spoustu možností. Není v českém jazyce, ale pouze v anglickém.

Nejde o akční hru, nebudete tady střílet, jak na divokém západě, ale jde hlavně o to, aby vás nikdo při tomto nelegálním obchodu nechytl, protože jinak to může být pro vás problém.

Započněte tak vydělávat spoustu peněz.

  • Grafika
  • Zábava
  • Ovládání
4.3

Popis

Jedná se o hru, kde nebudete stát na straně toho dobrého, co dodržuje zákony, ale na straně ilegální palírny, pašování zboží, uplácení úředníků a to v době 1920, kdy započala prohibice v USA.