Hra na PC Planet Zoo

Planet Zoo je velmi oblíbená PC hra dnešní doby. Je to i zájmena kvůli tomu, že klasické Zoo Tycoon již není a tohle parádně nahrazuje původní hru s novými prvky a hezčí grafickým zpracováním. Jak už z názvu vyplývá, tak budujete svou krásnou zoo, kde umísťujete různé výběhy pro zvířatka.

Tato zvířátka pak mají volný výběh, kde se o ně musíte starat, protože se může stát i to, že umřou a to i na nemoci. Je potřeba, aby Vaše zoo disponovala lidmi, kteří budou zvládat se starat o jednotlivé výběhy a v případě nemoci okamžitě zareagovat.

Planet Zoo je skvělá strategie, kde je za cíl udělat prosperující Zoo se spokojenými zákazníky. Proto je potřeba i kolem výběhu umístit občerstvení a další věci tak, aby si zákazníci vždy našli to, co potřebují.

Návštěvníci totiž nechodí do zoo jen tak se podívat na zvířátka, ale chodí se sem i odreagovat, takže je zapotřebí se o ně i postarat a to v rámci zábavy a jídla.

Vývojáři mají základní verzi hry Planet Zoo a k tomu Deluxe Edici, která má navíc čtyři zvířátka, nicméně ani jedno z dalších DLC, tak abyste si to nepletli.

Co se týče DLC

Prozatím to vychází tak, že vývojáři hru udržují právě díky DLC, které vycházejí asi 2x za rok. Přidává se nové prostředí a zvířátka z různých zákoutí světa. Máte možnost tady mít tučňáky, lamy, opice a další.

Požadavky

Hra není k dispozici pro systémy Mac OS nebo Linux, ale je čistě jenom pro Windows. Požadavky však nejsou malé a minimálně je potřeba mít 64-Bit systém Windows 7 a výše a procesor Core i5-2500 s 8 GB RAM a grafiku Nvidia GeForce GTX 770 2GB video paměť nebo AMD Radeon R9 270X 2GB video paměť. Pokud nevíte přesně, jaké máte PC, tak zkuste udělat export přes DxDiag. Máme tady na to i návod.

Hra je v českém jazyce a to i následující DLC.

  • Grafika
  • Zábava
  • Cena
4.2

Popis

Planet Zoo je skvělá strategie, která perfektně nahrazuje Zoo Tycoon z předešlých let. Hra má hezkou grafiku a opravdu spoustu obsahu. Díky DLC se navíc tento obsah neustále a většinou 2x ročně rozšiřuje.