Hra na PC Dead Island (Definitive Edition)

Ve hře se dostáváte na tropický ostrov Banoi, kde propukla zombie apokalypsa a vaším jediným úkolem je samozřejmě přežít a plnit úkoly, které získáte. V definitivní edici navíc získáváte veškeré DLC, které s hrou vyšly.

Jedná se již o starší hru a i pomyslný remaster, který s definitivní edicí dorazil, tak nevylepšil grafiku tak, aby byla na stejné úrovni, jako ostatní hry. Nicméně to vůbec nevadí, protože tady jde přeci o zábavu.

Kooperační mód

Nejlepší bude, když si hru zahrajete v kooperaci s kamarádem. Je tady kooperační mód pro čtyři hráče a vše se tak odehrává v otevřeném světě, kde by bylo dobré, kdybyste si navzájem pomáhali.

Právě v rámci kooperace musíte spolupracovat a hrát tak klasickou příběhovou kampaň, kterou byste jinak hráli zcela sami.

Grafika

Grafika prošla proměnnou a vývojáři se v definitivní edici rozhodli, že vytvoří kvalitnější textury, abyste mohli hrát hru ve Full HD. Dále zapracovali na nasvícení scén a nechybí ani fyzika, která doznala změn.

Bojový systém, kde zombie můžete mlátit hlavou, rozmlátit lebku a rozřezat je do posledního kousku se svou zbraní na blízko.

Odhalte příběh, který stojí za zombie apokalypsou. A okuste parádní atmosféru, kterou hra Dead Island (Definitivní Edice) nabízí.

HW požadavky

Hardwarové požadavky nejsou nikterak vysoké a bude vám stačit Core i5 nebo AMD FX-8320 se 4GB RAM a grafikou GeForce GTX 560 Ti nebo AMD Radeon HD 6870 s 1GB VRAM.

Hra je navíc v českém jazyce. Rozsekejte nepřátele, kteří se na tomto tropickém ostrově objevují na každém kroku. O vývoj se postarali vývojáři z Techland a vydavatelem je Deep Silver.

Hra je k dispozici na PC, Xbox i Playstation.

Datum vydání hry: 31. května 2016

  • Grafika
  • Zábava
  • Funkce
3.7

Popis

Ocitáte se na tropickém ostrově, kde vypukla zombie apokalypsa. Příběhovou kampaň pak můžete hrát až se čtyřmi kamarády.