Hra na PC F1 2021

Máme tady další díl závodní hry od Codemasters, kteří v dalších letech budou spadat pod EA, takže uvidíme, jestli značka F1 bude dále k dispozici nebo se nějak změní. Nicméně v novém díle F1 2021 máme i příběh závodníka.

V módu Braking Point zažijete parádní příběh, který vypraví o jezdi, kde jeho kariéra začíná v F1. Aby se dostal do nejvyšší třídy F1, tak musí splnit několik náročných podmínek a zároveň je důležité, abyste vyhrávali. Je tady i možnost hrát s kamarádem na rozdělené obrazovce na jednom PC nebo ve hře pro více hráčů.

Grafika

Po grafické stránce je hra na vysoké úrovní a ukazují to i požadavky, které jsou pro spuštění potřeba. Minimálně musíte mít 8GB RAM a Nvidia GTX 950 nebo AMD R9 280.

Podle hodnocení na metacritic se hra opravdu povedla, protože získala 86 bodů ze 100.

Shrnutí

Hra vypadá opravdu dobře a dobře se i hraje. Pokud máte rádi závodní hry, tak je docela možné, že F1 2021 patří mezi ty nejlepší. My osobně doufáme, že se tohle převzetím firmy EA moc nezmění a Codemasters bude mít stále volné ruce na svou práci.

  • Grafika
  • Zábava
  • Hratelnost
4.3

Popis

F1 2021 je znovu tady a jedná se o aktualizovanou soupisku, ale zároveň přidává nový příběhový mód. Tedy není to jenom o tom, že se změní barvy a jezdci, ale přidává možnost si zahrát o postup v kariéře F2 do F1.