Hra na PC Kings Bounty 2

Hra je postavena na Unreal Engine 4 a dorazí na platformy Nintendo Switch, Microsoft Windows, PlayStation 4, Xbox One. Jedná se o taktickou RPG hru pro jednoho hráče, kde se ocitáte ve zcela novém světě i přesto, že hra navazuje na Kings Bounty z roku 1990.

Nicméně asi vás píše bude zajímat Kings Bounty: The Legend, kterou vytvořili právě vývojáři 1C Entertainment (ti kteří se starají o vývoj Kings Bounty 2). Pokračování tedy nepadlo do jiných rukou, než těm samým vývojářům.

Vydavatelem je Deep Silver a my věříme, že se bude jednat o skvělou hru i po té době.

Příběh

Na svět Nostrie se snáší temnota, ale je tady spasitel, který vnáší do světa naději na pořádek. Hra disponuje RPG prvky a navazuje na svůj odkaz skvělým příběhem s novými frakcemi i nepřáteli. Ve hře máte k dispozici tři hlavní hrdiny, kde každý z nich bude muset učinit nějaká rozhodnutí, ta pak ovlivňují průběh celé hry.

Svět je to opravdu rozsáhlý a musíte odhalit skrytá místa. Určitě se tak nejedná o hru na pár hodin, ale bude to na mnohem delší čas.

Budujte svá vojska, kde každé z nich má své vlastní schopnosti. K dispozici tak máte různě odlišné vojska a v kombinaci jednotlivých schopností vytvoříte bojeschopnou armádu.

Hra vyšla 24. srpna 2021 a je v českém jazyce