Hra na PC Tormented Souls

Jde o hru, která se inspirovala zájmena hrou Resident Evil. Budete bojovat o holý život, kde se hned na začátku hry probudíte ve vaně, kde bude Caroline úplně nahá. Právě temné síly se snaží o to, aby nebyla odhalená pravda.

Jde tedy o klasický hororový survival, který není moc známý, ale není vůbec špatný a byla by škoda si hru nezahrát. Hra je od vývojáře Dual Effect. Hra má modernizované ovládání, takže sice se jedná o podobnou kameru, na jakou jsme zvykli ve starších Resident Evil, kdy byla sice kamera fixní, ale podoba tady je. Nyní je ještě více modernizovaná a spíše se podobá kameře ze Silent Hillu. Ovládání není vůbec špatné.

Zabít veškerá monstra, která budou Caroline stát v cestě nebude příliš jednoduché, ale zároveň vás kromě zabíjení čeká i řešení několika hádanek. Kombinujte jednotlivé předměty a vyřešte hádanky.

Zrcadla v této hře slouží něco jako brána do jiné dimenze. A nezapomínejte, že ve tmě nebudete nikdy sami. Bude potřeba být neustále ve střehu, protože nikdy nevíte, co se před vámi objeví.

Grafika a herní doba

Hra má hezké grafické zpracování na Unity Enginu a příjemné ovládání hlavní hrdinky. Očekávejte průměrnou hrací dobu asi 8 hodin. Hra není v češtině, ale popravdě překlad v této hře není vůbec potřeba.

Projděte veškerá zákoutí v době. Poslouchejte různé kroky a dávejte si pozor, aby vás nic nenapadlo.

Monstra na kolečkách

Potkáte třeba monstra na kolečkách, což jsou lidé s demencí a jsou v zapomnění, kdy se na nich dělaly různé pokusy. Taková monstra nemají třeba žádné oči. Zároveň jsou opravdu rychlí, takže buďte připravení.

Vydání hry

V této chvíli je hra k dispozici na Playstation 5 a PC. Dále se očekává vydání na Xbox Series X, Nintendo Switch, Playstation 4, Xbox One.

  • Grafika
  • Zábava
  • Hratelnost
4