Hra na PC PowerWash Simulator

Nejde o vůbec náročnou a nijak složitou hru. Ve hře je totiž nejdůležitější, abyste co nejlépe umyli různé objekty ať se jedná o automobily nebo objekty jako takové. Můžou to být rodinné domovy, předměty na zahradě nebo dlažba. To vše budete dělat pod tlakem své wapky.

Ve hře se tak stáváte takovým uklízečem, ale hráči to dává takovou formu relaxace, protože u hry nemusíte o ničem přemýšlet. Jediné co děláte, tak vyměňujete násady tak, aby mytí bylo jednodušší a dostali jste se i do těch nejmenších spár.

Hra přitom vyšla už v květnu a vydavatelem se stala firma Square Enix, která už má za sebou spoustu známých her. Hru PowerWash Simulator sice spousta lidí nehraje, protože není až tak známá a zároveň je v předběžném přístupu, což znamená ve fázi testování.

Hra tedy ještě nyní nemá tolik funkcí, které poté v konečné verzi bude mít, avšak stále stojí za to. Tedy ve hře nejsou nikterak vážné chyby, ale jde spíš o to, že zde nenajdete dostatek módu. Po čase tak přestane bavit, protože nebude co dělat.

Předběžný přístup

Nicméně vývojáři jsou menší studio a potřebují čas a hlavně peníze. Zároveň i informace od hráčů, jestli se jim hra líbí a je o ní zájem. V dnešní době to takto dělá spoustu herních studií, že dají hry do předběžného přístupu, tedy ještě před finální verzí.

  • Grafika
  • Zábava
  • Ovládání
3.8

Popis

PowerWash Simulator je PC hra, ve které se budete starat o to, aby dům, chodník, automobil byly čisté. Jde o relaxační hru, kde budete chodit s wapkou umývat objekty.