Hra na PC Rims Racing

Závodních simulátoru na motorkách je docela dost. Je to třeba série MotoGP nebo Ride 4. Všechny tyto hry mají něco společného a to je obtížnost u Ride 4 je obtížná už i počáteční úvodní jízda, kterou musíte zajet na čas. MotoGP zase těží ze známých tváří. Co však nabídne Rims Racing?

V simulátoru Rims Racing musíte být velmi opatrní, abyste při závodu nechytli smyk a nerozmlátili svou motorku, avšak zároveň je velmi důležité, abyste dojeli na čas. Hra přitom obsahuje několik silných motorek na které můžete nasednout a jde o: Ducati Panigale V4 R, MV Agusta F4 RC, Aprilia RSV4, BMW M 1000 RR, Suzuki GSX-R1000R, Honda CBR1000RR, Kawasaki Ninja ZX-10RR, Yamaha YZF-R1.

Vylepšování svých motorek

Hra nabízí dokonalé vylepšování jednotlivých motorek. Nejde tady jenom o vaší jízdu, ale je potřeba svou motorku vylepšovat. Pochopte trakci, úhel, brždění, točivý moment, rychlost. V tomto ohledu musíte brát v potaz veškeré součástky, které jsou v jednotlivých motorkách a pokusit se je doladit do optimální podoby tak, abyste mohli začít vyhrávat.

Hra tedy není jenom o tom, že nasednete na motorku a vydáte se na zběsilý závod, ale musíte si motorku vyladit tak, aby tohle bylo vůbec možné. Sledujte při brždění teplotu brzd, tlak v pneumatikách, stabilitu motorky s ohledem na odpružení kol, elektronické nastavení. Vše si adaptujte na svůj styl jízdy.

Došlo i na spolupráci s výrobci motorek

Fyzika ve hře je opravdu přesná. Vývojáří totiž pracovali s několika výrobci motorek a to tak, že se snažili vyladit chování v reálu do hry. Což pro hráče znamená větší požitek.

Ocitnete se na známých oruzích, jako je Solverstone, Laguna Seca, Suzuka, Paul Ricard a procestujete tak celý svět. V kariérním módu se pak snažíte ovládnout celý svůj tým, vylepšete své schopnosti vést tým a mnohem více.

  • Grafika
  • Zábava
  • Hratelnost
4.2

Popis

Zajímavá hra na PC a konzole. Jde o hru, kde si užijete přesnou simulaci motorek a závodů. Vybudujte si tým šampiónů.