Hra na PC Roblox

Jedná se o hru pro více hráčů, která je oblíbená zájmena mezi dětmi. Tato hra přitom již vyšla v roce 2006, ale popularitu si získala během několika málo let zpětně. Tato hra je dostupná na telefony Android, iOS, Windows a Xbox One. O vývoj se postaralo studio Roblox Corporation.

V Roblox studio, který je součásti této hry, tak můžete vytváře vlastní hry a zavést i svou měnu. Právě Adopt Me! Vytvořilo popularitu této hry a stalo se tak 11. dubna 2020, kdy v době pandemie bylo na PC zapojeno spousta hráčů, takže načasování vydání této části bylo skvělé. V jeden moment hru hrálo přes 1 milión hračů.

Roblox je něco jako Minecraft, ale není až tak známý. V Robloxu můžete stavět, budovat a komunikovat s kamarády, na které narazíte v obrovském světě. Svět, který vytvořil samotný hráč, tak se podle toho i chovejte. Pokud budete porušovat pravidla, tak budete vyhozeni.

Hru můžete stáhnout přímo v Microsoft Store, pokud máte Windows 10 a jednoduše si ji zahrát. Je totiž zcela zdarma. Hra žije totiž z plateb, které můžete ve hře realizovat.

  • Grafika
  • Zábava
  • Hratelnost
3.8

Summary

Roblox je PC hra, která je zcela zdarma na PC skrz Microsoft Store. Ve hře máte spoustu hráčů, kde budujete svou vesnici.