Hra na PC The Sims 4 Život na venkově (DLC)

Vývojáři v Maxis a vydavatel EA se rozhodli pro další DLC do The Sims 4. Osobně už to nepočítáme, ale jedná se pravděpodobně o více jak 40 přídavek do hry (DLC, balíčky). Tentokrát se však vydáváme na venkov. Co nám taková hra ale nabídne?

Toto DLC nabídne chování zvířat, kdy budete chovat zvířátka za účelem nějakého produktu, ale můžete jen tak. Vše, co totiž vypěstujete, pak můžete začít prodávat na farmářském trhu. Se svými simíky se ocitáte na venkově, kde se budete setkávat se svými sousedy. Na vesnici je vždy klidnější a takové pomalejší. Zároveň však je si rodina mnohem bližší.

Oblečení

Při tvorbě postav samozřejmě přibydou nové aspirace, jako je venkovatelka ve vlastnostech je nově třeba nesnášenlivost laktózy, nadšenkyně do zvířat, miluje přírodu. Pak tady samozřejmě máte hezké farmářské oblečení a jiné venkovské volné oblečení.

Místa, kde můžete se svou rodinou být, tak je rozděleno do tří části. Jsou to jak chaloupky, tak farmy.

Některé pozemky třeba nejsou připojeny k inženýrským sítím, takže chybí třeba voda, elektřina nebo odpad. Musíte se tak postarat o tohle jiným alternativním způsobem. Jsou to takové výzvy, které musíte zvládnout.

Procházet se však můžete v hezkém prostředí, kde jsou například různé památky nebo i ruiny, které se dají navštívit.

Shrnutí

Pokud patříte mezi fanoušky této série, tak určitě Vám nesmí toto DLC The Sims 4 Život na venkově chybět.

  • Obsah
  • Funkce
  • Možnosti
3.7

Popis

The Sims 4 život na venkově dodává hře zase nové rozměry. Tentokrát se naučíte žít na venkově, kde nefunguje třeba voda a musíte ji brát ze studny nebo nejde dokonce ani elektřina.