Očekávané PC hry – Září 2021

Máme tady září a do Vánoc už opět zbývá málo dní. K dispozici máme souhrn nových PC her, které mají dorazit právě v září 2021 a není jich vůbec málo. V záři tedy bude co hrát a konečně se opětovně začínají vydávat nové hry.

WRC 10 – 2. září 2021

Určitě stojí za povšimnutí nové závodní hry WRC 10, kdy šampionát samotný oslavuje již 50-té výroční. Ve hře tedy máme historický mód, kde si zahrajete se starými vozidly. Fyzika automobilů je skvělá i grafické zpracování.

Zakoupit si PC hru můžete zde

Pathfinder: Wrath of the Righteous – 2. září 2021

Jde o hru, kde máte šanci ukončit neutichající souboje. Je jen na vás kým se stanete. K dispozici máte 25 tříd a 12 různých postav. K dispozici máte dvě bojové úrovně. Zároveň má hra hezké grafické zpracování. Jde o RPG hru, kde je potřeba se neustále zlepšovat. Hodně se tady mluví a je škoda, že hra nemá CZ.

Hru si můžete zakoupit zde

Tales of Arise – 10. září 2021

Zajímavá hra od Bandai Namco. Většinou v naších končinách se tyto hry nezaujmou, ale v Japonsku to opravdu frčí. Jde o 300 let tyranie, kdy se musíte chytnout planoucího meče. Prožijte opravdu emoční příběh se zajímavými postavami.

Hru si můžete zakoupit zde

Life is Strange: True Colors – 10. září 2021

Jde o nový díl z prostředí Life is Strange, kde tentokrát budete hrát za dívku Alex Chen, ta má novou schopnost, která dokáže ovládat emoce druhých a dokáže je také absorbovat. V době, kdy její bratr zemřel při nehodě, Alex musela získat sílu na to, aby našla pravdu, co se mu vlastně stalo.

Hru si můžete zakoupit zde

Deathloop – 14. září 2021

Ocitáte se v časové smyčce, kde budete neustále prožívat ten samý den. Hru vytváří studio, které stojí i za takovou herní peckou jako je Dishonored. V každé nové smyčce máte možnost, jak hru hrát trošku jinak. Je potřeba vytrvat, získat znalosti a použít je ve druhé smyčce. Zároveň obměňujte herní styl. Je jenom na vás, jestli budete hrdinou nebo padouchem.

Hru si můžete zakoupit zde

Tails of Iron – 17. září 2021

Jedná se o jednoduchou dobrodružnou RPG hru, kde si zahrajete za dědice trůnu Redgiho. Vydali jste se na nebezpečnou výpravu, abyste získali své království zpátky. Proti vám budou stát žabáci a jiní nepřátele. Svého hrdinu si můžete přizpůsobit podle svého obrazu.

Hru si můžete zakoupit zde

Diablo 2 Ressurected – 24. září 2021

Pokud patříte mezi milovníky této série, tak remasterovaná verze by vám neměla chybět. Hra vypadá opravdu úžasně a příběh vývojáři ponechali úplně stejný, jako u prvního dílu. Ve hře Diablo 2 Ressurected se budete moci i přepínat mezi klasikou a remasterovanou verzí.

New World – 28. září 2021

Dlouho odkládaná hra od Amazon Games je tady. Tento měsíc konečně vyjde poté, co měla hra v srpnu test. Hra měla technické problémy, které byly potřeba opravit, takže původní datum vývojáři nestihli. Nicméně spousta lidí si již zahrál betu. Jde o otevřený MMO svět. Kde budete bojovat proti super-schopnostem v PvE a PvP soubojích.

Lemnis Gate – 28. září 2021

Jde o revoluční tahovou FPS strategií, která se opět stejně jako Deathloop odehrává v časové smyčce. Hra se odehrává v rámci pěti tazích, které představují 25 sekund časové smyčky. Na každou akci, kterou chcete provést, tak máte 25 sekund. Změňte tak časovou osu a s ní i budoucnost.

Hru si můžete zakoupit zde