13 věcí, které se Suicide Squad: Kill the Justice League nedozvíte

13 věcí, které se Suicide Squad: Kill the Justice League nedozvíte

Suicide Squad: Kill the Justice League je hra s mnoha různými systémy, z nichž mnohé se ani neobjevují, dokud nedojdete na pozdější fáze hry. Pokud vám to někdy přijde trochu příliš komplikované a některé vysvětlení vás přesahují nebo je vůbec nevidíte, zde je seznam tipů, které vám pomohou zničit Ligu spravedlnosti a mnohem víc.

1. Znáte své postavy – Každý člen Suicide Squad má své unikátní schopnosti, které mohou být klíčové při porážce členů Justice League. Naučte se je poznat a využívejte je ve svůj prospěch.

2. Spolupracujte s týmem – I když jste členem Suicide Squad, neznamená to, že jste na tom sami. Spolupracujte se svými spoluhráči, abyste měli větší šanci na úspěch. Využijte jejich schopností a vzájemně si pomáhejte.

3. Využijte prostředí – Hra Suicide Squad: Kill the Justice League nabízí rozmanitá prostředí, která mohou být vaším klíčem k úspěchu. Využijte je strategicky, abyste získali výhodu nad nepřáteli.

FAQ:

1. Jaké platformy jsou k dispozici pro hraní hry Suicide Squad: Kill the Justice League?
Hra je dostupná na platformách PlayStation 5, Xbox Series X/S a PC.

2. Budou ve hře dostupné všechny postavy z filmu Suicide Squad?
Ano, ve hře budou hratelné postavy Harley Quinn, Deadshot, Captain Boomerang a King Shark.

3. Bude hra obsahovat i multiplayerový režim?
Ano, hra nabízí kooperativní multiplayerový režim, ve kterém můžete hrát se svými přáteli a společně se vypořádat s výzvami a nepřáteli.

V článku jsou klíčová slova vyznačena tučně.

Zdroj: https://cz.ign.com/suicide-squad-kill-the-justice-league/16738/video/suicide-squad-kill-the-justice-league-13-things-it-doesnt-tell-you