Assassin’s Creed Infinity bude hra s dlouhou životností

Ubisoft neustále vydával hry, které většinou měli životnost rok nebo ani to ne a nastal propad. Firma chce tedy sérií Assassin’s Creed proměnit v živou službu a tedy vyvíjet se v průběhu času. Podobně, jako to má Fortnite nebo GTA 5.

Ubisoft ještě žádnou takovou hru nemá, takže se bude jednat o zcela nový koncept. Chtějí tak vytvořit nekonečně trvající sérií hry bez jakéhokoliv konce. Prozatím se kódově označuje hra jako Infinity, tedy říká to zpráva od Bloomberg. Ubisoft již vývoj této hry dokonce potvrdil a to na svých stránkách v blogu, kde se k tomu i vyjádřil.

O vývoj této hry se postarají dvě divize studia a to jak ti z Quebec, tak ti z Montrealu. Velení si převezme Alexis Coté. Každé toto studio bude mít svého hlavního kreativního ředitele a to pro Quebec – Jonathan Dumont a Clint Hocking pro Ubisoft Montreal.

Osobně si myslíme, že tak trochu recyklují hru Valhalla a budou veškeré věci používat do nekonečna s tím, že nové budou postupně přidávat. Uvidíme, jestli se Ubisoft u této série vrátí ke svým kořenům, protože právě takové díly Assassin’s Creed byly zábavné. Spousta lidí chce opět vraždit a dělat parkour, čímž byla hra výjimečná.

Nicméně v Infinite se pravděpodobně podíváme do různých historických období a příběh bude spíše sloužit jako kostra. Tedy bude se neustále rozvíjet donekonečna.