Ayaneo nová retro vesmírná hračka upgraduje váš laptop na AMD GPU

Ayaneo nová retro vesmírná hračka upgraduje váš laptop na AMD GPU

Nová retro vesmírná loď od společnosti Ayaneo přemění váš laptop na herní stroj s AMD GPU

Možná to vypadá jako hračková vesmírná loď z 80. let, ale tento retro-stylový box by mohl přeměnit váš laptop na vážný herní stroj. Nový Ayaneo AG01 Graphics Starship má nejen okouzlující design, který by se skvěle hodil do hračkárny s E.T. a He-Manem, ale tento **externí dock pro GPU** obsahuje AMD Radeon RX 7600M XT GPU a dokonce může rozšířit úložiště SSD vašeho laptopu.

Pokud jste se náhodou rozhodli, že potřebujete ještě více informací o této novince od Ayaneo, tak můžete pokračovat ve čtení na originálním článku od PCGamesN s názvem: [Ayaneo’s new retro spaceship toy upgrades your laptop to an AMD GPU](https://www.pcgamesn.com/ayaneo/ag01-graphics-starship-release).

A pokud jste se dostali do chuť na další čtení, můžete si užít i další články od PCGamesN, jako například [Ryzen 7 7800X3D review](https://www.pcgamesn.com/amd/ryzen-7-7800x3d-review), [Best gaming CPU](https://www.pcgamesn.com/best-gaming-cpu) nebo [Radeon RX 7800 XT review](https://www.pcgamesn.com/amd/ryzen-7-7800x3d-review).

Pokud máte ještě nějaké otázky ohledně tohoto nového zařízení od Ayaneo, podívejte se na následující FAQ:

1. Jaký je výkon AMD Radeon RX 7600M XT GPU v této vesmírné lodi?
2. Jaké jsou možnosti rozšíření úložiště SSD pomocí tohoto externího docku pro GPU?
3. Kompatibilita s jakými laptopy je zajímavá pro tento produkt od Ayaneo?

Zdroj: https://www.pcgamesn.com/ayaneo/ag01-graphics-starship-release