Battlefield 2042 má méně hráčů, než Farming Simulator 22

Farming Simulator 22 má vyšší nejvyšší počet hráčů než Battlefield 2042. Právě kvalitu hry nového Battlefield 2042 srážejí zájmena různé chyby a další problémy, které jsou vtipné, ale smutné, že až takovou hru vývojáři a hlavně EA vydalo.

Battlefield 2042 má problémy, jako jsou nízká FPS, problémy na serverech, chyby a další překážky, které hráč musí zažívat při hraní online, což je právě to nejhorší, když v online módu musíte mít co nejrychlejší reakce.

Zároveň nové Battlefield nemá v sobě elementy, které mají původní Battlefieldy, což u některých hráčů vzbudilo opravdovou frustraci. Dále hra nemá nikterak zajímavé grafické zpracování, problémy jsou dokonce i se zvuky zbraní, horší střílení a dále výkon, který bude muset EA a DICE vyřešit.

Battlefield 2042 má tak méně hráčů, než nový Farming Simulator 22. Třeba takový Battlefield 2042 měl nejvyšší počet hráčů 52 000 a Farming Simulator 22 až 94 000. Navzdory špatným hodnocením hry Battlefield 2042, tak má hra dvakrát více instalací, než předchozí Battlefield 5. Pokud se hráči nezděsí a nepřestanou hrát a vývojáři tuto hru zase neopak opraví, tak možná to nebude tak zlé.