Vypnout reklamy

Battlefield 2042 má méně hráčů, než Farming Simulator 22

Farming Simulator 22 má vyšší nejvyšší počet hráčů než Battlefield 2042. Právě kvalitu hry nového Battlefield 2042 srážejí zájmena různé chyby a další problémy, které jsou vtipné, ale smutné, že až takovou hru vývojáři a hlavně EA vydalo.

Battlefield 2042 má problémy, jako jsou nízká FPS, problémy na serverech, chyby a další překážky, které hráč musí zažívat při hraní online, což je právě to nejhorší, když v online módu musíte mít co nejrychlejší reakce.

Zároveň nové Battlefield nemá v sobě elementy, které mají původní Battlefieldy, což u některých hráčů vzbudilo opravdovou frustraci. Dále hra nemá nikterak zajímavé grafické zpracování, problémy jsou dokonce i se zvuky zbraní, horší střílení a dále výkon, který bude muset EA a DICE vyřešit.

Battlefield 2042 má tak méně hráčů, než nový Farming Simulator 22. Třeba takový Battlefield 2042 měl nejvyšší počet hráčů 52 000 a Farming Simulator 22 až 94 000. Navzdory špatným hodnocením hry Battlefield 2042, tak má hra dvakrát více instalací, než předchozí Battlefield 5. Pokud se hráči nezděsí a nepřestanou hrát a vývojáři tuto hru zase neopak opraví, tak možná to nebude tak zlé.