Brilantní středověká simulace rozšiřuje své možnosti na Steamu

Brilantní středověká simulace rozšiřuje své možnosti na Steamu

Brilantní středověká sandboxová simulace vyplouvá v novém rozšíření na Steamu

Devět let je dlouhá doba. Přemýšlejte o tom, kde jste byli před devíti lety, a jsem si jist, že budete překvapeni, jak daleko jste se dostali a kam vás život zavedl. Ale ne pro mě. Před devíti lety jsem hrál Besiege a dnes bylo vydáno zbrusu nové rozšíření, takže budu stále hrát Besiege.

Nové rozšíření s názvem „Splintered Sea“ přináší do hry nové možnosti pro stavbu lodí a mořských válečných strojů. Hráči se tak mohou ponořit do ještě většího a pestřejšího světa, kde se mohou naplno vyřádit ve stavbě a testování svých konstrukcí.

Hra Besiege se těší velké oblibě díky své jedinečné kombinaci středověkého prostředí, sandboxových prvků a možnosti experimentovat s různými konstrukcemi a stroji. Rozšíření „Splintered Sea“ přináší do hry nový dech a prodlužuje tak životnost této populární hry.

Pokud jste fanoušky Besiege, rozhodně si nové rozšíření Splintered Sea nenechte ujít. Staňte se lodními kapitány a zkuste se vypořádat se všemi výzvami, které vám nový obsah přináší.

FAQ:
1. Kdy bude dostupné rozšíření Splintered Sea?
Rozšíření Splintered Sea je již k dispozici na Steamu a můžete si ho zakoupit ihned.

2. Jaké novinky a změny nové rozšíření přináší?
Nové rozšíření Splintered Sea přidává do hry Besiege možnost stavby lodí a mořských strojů, díky čemuž se hráči mohou ponořit do nových námořních dobrodružství.

3. Je rozšíření Splintered Sea placené nebo zdarma?
Rozšíření Splintered Sea je placené, ale za svou cenu nabízí hodiny zábavy a nové možnosti pro hráče Besiege.

Zdroj: https://www.pcgamesn.com/besiege/splintered-sea-out-now-steam