Dave potápěč je loven největším suši v bezplatném DLC Godzilla

Dave potápěč je loven největším suši v bezplatném DLC Godzilla

Dave the Diver je zpět a tentokrát se ocitl v ještě větším nebezpečí. Tento odvážný potápěč měl původně jednoduchý cíl – zajíst si kousek suši. Namísto toho však musí nejen znovu postavit bar, lovit a být loven podvodními tvory, ale teď se mu postaví něco mnohem většího.

Už delší dobu jsme věděli, že Godzilla přijde do hry v květnu, ale teď jsou venku detaily o vydání a všechny oblíbené Kaiju se brzy objeví z hlubin. Godzilla bude stoupat na povrch a Dave bude muset čelit této obrovské příšerě.

Pokud se chcete dozvědět více o tom, jak Dave the Diver čelí té největší suši v bezplatném DLC s Godzillou, klikněte na odkaz [Dave the Diver gets hunted by the biggest sushi in free Godzilla DLC](https://www.pcgamesn.com/dave-the-diver/free-godzilla-dlc).

Další zajímavosti od PCGamesN zahrnují [Relaxační hry](https://www.pcgamesn.com/relaxing-games-chill-games), [Nejlepší příběhové hry](https://www.pcgamesn.com/best-story-games-pc) a [Nejlepší hry pro jednoho hráče](https://www.pcgamesn.com/best-single-player-games).

– **FAQ**
1. **Kdy vyjde DLC s Godzillou pro hru Dave the Diver?**
2. **Jaké nové úkoly a výzvy může hráč očekávat v tomto DLC?**
3. **Bude Godzilla jedinou novinkou nebo se můžeme těšit na další obsah?**

Zdroj: https://www.pcgamesn.com/dave-the-diver/free-godzilla-dlc