Dead Island 2 překvapivě v Xbox Game Pass!

Dead Island 2 překvapivě v Xbox Game Pass!

Fanoušci herní série Dead Island se nyní mohou těšit na překvapení! Hra Dead Island 2 byla totiž nyní přidána do nabídky služby Xbox Game Pass. Tato zpráva byla oznámena prostřednictvím blogu a okamžitě vyvolala nadšení mezi hráči.

Dead Island 2 je akční hororová hra, ve které se hráči ocitnou na otevřeném ostrově plném nemrtvých. Hráči budou muset spolupracovat, aby přežili v této nehostinné krajině a bojovali s hordami zombií. Hra nabízí bohatý svět k prozkoumání, různé postavy k výběru a spoustu akce, která nenechá nikoho chladným.

Dostupnost Dead Island 2 v rámci Xbox Game Pass znamená, že hráči s aktivním předplatným mohou hru okamžitě stáhnout a začít hrát bez dalšího poplatku. To je skvělá zpráva pro všechny fanoušky série a pro ty, kteří chtějí vyzkoušet novou hru plnou napětí a akce.

Takže pokud jste milovníkem zombií a rádi se ponořujete do prostředí akčních her, neváhejte a vyzkoušejte Dead Island 2 v rámci Xbox Game Pass. Bude to jistě nezapomenutelný zážitek plný adrenalinu a napětí!

FAQ:

1. Jak mohu získat přístup k hře Dead Island 2 v rámci Xbox Game Pass?
– Stačí mít aktivní předplatné služby Xbox Game Pass a hru si můžete okamžitě stáhnout a hrát.

2. Jaká je cena hry Dead Island 2 v rámci služby Xbox Game Pass?
– Hra Dead Island 2 je dostupná zdarma pro majitele aktivního předplatného Xbox Game Pass.

3. Jak dlouho bude hra Dead Island 2 k dispozici v rámci Xbox Game Pass?
– Dostupnost her v rámci Xbox Game Pass se může měnit, proto doporučujeme stahovat si hru co nejdříve, abyste si ji mohli užít co nejdéle.

Zdroj: https://cz.ign.com/dead-island-2/16927/news/prekvapive-uvedeni-hry-dead-island-2-v-ramci-sluzby-xbox-game-pass