Diablo 4 Season 4 přináší problémy s pády hry při spuštění Blizzardovy velké přestavby

Diablo 4 Season 4 přináší problémy s pády hry při spuštění Blizzardovy velké přestavby

Diablo 4 Season 4 přináší dlouho očekávaný update nazvaný ‚Loot Reborn‘ do světa Blizzard RPG. Je to přesně to, co hra potřebovala k oživení po neuspokojivé třetí sezóně, s kompletní přepracování způsobu designu vybavení a změny od začátku levelování až po endgame. Avšak pár raných problémů způsobuje obtíže hráčům, včetně pádu hry, který Blizzard říká, že se domnívá, že jde o problém s novými grafickými kartami Nvidia a chyby způsobující ztrátu cenných Resplendent Sparků.

Blizzard se již snaží rychle reagovat na tyto problémy a pracuje na jejich opravě. Zatím však doporučuje hráčům, aby se vyhnuli používání nových grafických karet Nvidia, dokud nebudou problémy vyřešeny. Co se týče ztracených Resplendent Sparků, Blizzard slibuje, že pracuje na obnovení ztracených předmětů hráčům postiženým touto chybou.

Pokud se vám podaří překonat tyto problémy, Diablo 4 Season 4 nabízí spoustu nových herních zážitků a změn, které by mohly změnit způsob, jakým hru hrajete. I přes tyto rané problémy se jedná o slibný začátek pro novou sezónu a doufejme, že Blizzard brzy vyřeší veškeré technické problémy a hráči se budou moci plně soustředit na nový obsah.

Pokud máte rádi Diablo 4 a chcete se dozvědět více o tomto updatu, navštivte oficiální stránku pro více informací. Další zajímavé články najdete také na PCGamesN, včetně nejlepších buildů, recenze Diablo 4 a nejoblíbenější třídy.

FAQ:
1. Jakou novinku přináší Diablo 4 Season 4?
2. Jaké problémy trápí hráče v nové sezóně?
3. Jak reaguje Blizzard na technické problémy spojené s novým updatem?

Zdroj: https://www.pcgamesn.com/diablo-4/season-4-crashes