EVGA popírá zprávy o uzavření svého taiwanského centrály

EVGA popírá zprávy o uzavření svého taiwanského centrály

EVGA odmítá nedávné spekulace o tom, že by firma zavírala svoje sídlo na Tchaj-wanu.

EVGA, přední výrobce počítačových komponent a příslušenství, se nedávno ocitla ve středu pozornosti po spekulacích o jejím údajném zavírání pobočky na Tchaj-wanu. Nicméně firma tyto zprávy důrazně popřela a ujistila své zákazníky, partnery a fanoušky, že je její sídlo na Tchaj-wanu stále plně provozuschopné.

Spekulace o zavření pobočky EVGA na Tchaj-wanu se objevily na internetu a rychle se rozšířily. Zprávy naznačovaly, že firma by měla koncentrovat své aktivity pouze na své mateřské sídlo v USA a ukončit tak svou činnost na asijském trhu. Tato zpráva vyvolala obavy zejména u zákazníků a obchodních partnerů EVGA na Tchaj-wanu.

Nicméně veřejná prohlášení od společnosti EVGA tyto obavy rozptýlila. Firma tvrdí, že žádná taková rozhodnutí nebyla přijata a že spekulace o uzavření jejího sídla na Tchaj-wanu jsou zcela nepravdivé. EVGA nadále plánuje rozšiřovat svou přítomnost na Tchaj-wanu a poskytovat svým zákazníkům kvalitní technologické produkty a služby.

EVGA je známá svými výkonnými grafickými kartami a zdroji napájení, které si získaly pověst díky své spolehlivosti a vysoké kvalitě. Firma se zaměřuje na potřeby hráčů, profesionálů v oblasti grafiky a entuziastů, kteří vyžadují nejnovější technologie a výkonnostní peaky.

FAQ:

1. Je pravda, že EVGA zavírá své sídlo na Tchaj-wanu?

Ne, EVGA důrazně popírá tuto zprávu. Její sídlo na Tchaj-wanu zůstává plně provozuschopné.

2. Co tedy firma plánuje se svou pobočkou na Tchaj-wanu?

EVGA nadále chce rozšiřovat svou přítomnost na Tchaj-wanu a poskytovat zákazníkům kvalitní produkty a služby.

3. Jaké jsou hlavní produkty, za které je EVGA známá?

EVGA je známá především svými výkonnými grafickými kartami a zdroji napájení.

Článek položil důraz na to, že EVGA nezavírá své sídlo na Tchaj-wanu a že spekulace o tom jsou nepodložené. Zároveň bylo zdůrazněno, že firma nadále plánuje rozšiřovat svoji přítomnost na Tchaj-wanu a poskytovat zákazníkům vysokou kvalitu svých produktů a služeb.

Zdroj: https://www.tomshardware.com/news/evga-denies-rumors-of-demise