Fallout London: Přestože vyjde Fallout 4 pro next-gen, London může být „nucen“ k vydání

Fallout London: Přestože vyjde Fallout 4 pro next-gen, London může být "nucen" k vydání

Hra Fallout London se může být „nucena“ k vydání navzdory příchodu next-gen verze Fallout 4

S blížícím se vydáním DLC pro Starfield a The Elder Scrolls 6, se hra Fallout London zdá být nejbližší věcí k opravdovému Falloutu 5, který můžeme vidět delší dobu. Obrovský mod, který přesune apokalyptickou RPG hru od Bethesdy do stejnojmenného hlavního města Velké Británie, je dílem týmu FOLON a pravděpodobně jedním z nejočekávanějších PC vydání roku 2024. Nedávno však vývojáři oznámili, že hra Fallout London bude odložena z původního termínu vydání 23. dubna kvůli tomu, že vydání next-gen verze Fallout 4 bude vyžadovat řadu změn, přepracování a adaptací, aby bylo zajištěno, že Londýn bude hratelný pro všechny. Nyní tým FOLON uvádí, že by mohl být „nucen“ k vydání hry Fallout London, navzdory blížícímu se updatu pro FO4.

Pokračování článku si můžete přečíst zde: [Fallout London může být „nucen“ k vydání navzdory příchodu next gen verze Fallout 4](https://www.pcgamesn.com/fallout-london/launch-change)

Další zajímavé informace od PCGAMESN můžete najít zde: [Fallout 4 konzolové příkazy](https://www.pcgamesn.com/fallout-4/fallout-4-console-commands-and-cheats), [Nejlepší módy pro Fallout 4](https://www.pcgamesn.com/fallout-4/best-fallout-4-mods), [Systémové požadavky pro Fallout 4](https://www.pcgamebenchmark.com/fallout-4-system-requirements).

**FAQ:**
1. Kdo je vývojářem hry Fallout London?
2. Proč byla hra odložena?
3. Jaký je očekávaný termín vydání hry Fallout London?

Zdroj: https://www.pcgamesn.com/fallout-london/launch-change