Frank Miller rozjímá nad odchodem z Marvelu

Frank Miller rozjímá nad odchodem z Marvelu

Frank Miller: American Genius je nový dokumentární film, který se zaměřuje na život a dílo amerického komiksového tvůrce Franka Millera. Tento významný umělec se proslavil díky svým revolučním komiksovým sériím, které změnily průběh celého žánru.

Miller začal svou kariéru v Marvel Comics, kde se proslavil právě díky sérii Daredevil. Jeho další práce, jako například Návrat temného rytíře, Ronin, 300 nebo Sin City, pak ukázaly jeho geniální tvůrčí talent a schopnost přinášet nové a inovativní přístupy k formátu komiksu.

Frank Miller: American Genius je fascinujícím pohledem do života tohoto legendárního tvůrce. Film se nyní promítá v kinech Cinemark po celé zemi a nabízí fanouškům i laikům možnost poznat jednoho z nejvýznamnějších tvůrců moderního komiksu.

FAQ:
1. Které komiksy Franka Millera jsou nejznámější?
Mezi jeho nejslavnější díla patří Návrat temného rytíře, 300 a Sin City.
2. Jaký byl Millerův vliv na svět komiksu?
Frank Miller je považován za jednoho z nejvýznamnějších tvůrců moderního komiksu a jeho práce ovlivnila celou generaci komiksových umělců.
3. Kde mohu zhlédnout film Frank Miller: American Genius?
Film je nyní k vidění v kinech Cinemark po celé zemi, takže si ho nemůžete nechat ujít!

Zdroj: https://cz.ign.com/frank-miller-american-genius/18135/feature/frank-miller-se-v-exkluzivnim-klipu-z-filmu-frank-miller-american-genius-zamysli-nad-svym-rozhodnuti?utm_source=cz.ign.com