Gundam se připojí k Call of Duty: Modern Warfare 3 a Warzone Season 4

Gundam se připojí k Call of Duty: Modern Warfare 3 a Warzone Season 4

**Activision přichází s novinkou pro fanoušky her Call of Duty Modern Warfare 3 a Warzone!** Společnost potvrdila, že s vydáním čtvrté sezóny se do obou her dostane crossover **Gundam**. Tato novinka potěší nejen fanoušky her, ale i milovníky anime série Gundam.

**Co přesně můžeme očekávat?** Podle informací od Activision se do her dostane **Gundam** a přinesou s sebou nové misí a výzvy, které hráči budou muset splnit. Tento crossover přinese do her zcela nový obsah a také **nové zbraně a vybavení** inspirované popularitou anime série **Gundam**.

**Proč je tento crossover tak zajímavý pro hráče?** Gundam je ikonická série, která si získala obrovskou popularitu po celém světě. Přidání této série do her Call of Duty Modern Warfare 3 a Warzone přinese hráčům možnost zažít něco nového a neobvyklého, což může být pro mnoho fanoušků velkým lákadlem.

**Kdy můžeme očekávat tento crossover?** Crossover **Gundam** by měl být dostupný ve hře v průběhu čtvrté sezóny, ale přesné datum vydání zatím není známé. Hráči se mohou těšit na nový obsah a výzvy, které přinese tato spolupráce mezi Activision a sérií Gundam.

**FAQ:**
1. **Bude tento crossover placený?** Zatím není známo, zda bude tento crossover zdarma pro všechny hráče, nebo zda bude součástí placených DLC.
2. **Bude crossover dostupný pouze určité období?** Podle informací Activision je plánováno, že crossover zůstane ve hrách i po skončení čtvrté sezóny, ale detaily nejsou zatím známé.
3. **Jaká konkrétní novinka nás čeká v rámci tohoto crossoveru?** Mimo nových misí a výzev se hráči mohou těšit také na nové zbraně a vybavení inspirované sérií Gundam, které jim umožní zažít něco zcela nového ve světě Call of Duty Modern Warfare 3 a Warzone.

Zdroj: https://cz.ign.com/call-of-duty-modern-warfare-iii-2023/18077/news/potvrzen-crossover-gundam-ve-hrach-call-of-duty-modern-warfare-3-a-warzone-season-4