Jaký je heslo pro multiplayer v The Binding of Isaac?

Jaký je heslo pro multiplayer v The Binding of Isaac?

Od prvního prosince si můžete vychutnat multiplayerový zážitek v The Binding of Isaac, ale k tomu potřebujete opt-in heslo. Tato nová beta funkce je dostupná pro všechny majitele hry Repentance na Windows nebo Steam. Vývojáři doporučují, abyste si před vstupem do bety zálohovali své uložené pozice na případný výskyt chyb, které by mohly způsobit ztrátu postupu. Plné vydání nových funkcí zatím není oznámeno, ale multiplayerové funkce budou dostupné dvě týdny v každém měsíci. Každý dvoutýdenní období bude vyžadovat nové opt-in heslo, a my se budeme pravidelně aktualizovat, abychom vám sdělili, jaké to je.

Pokud chcete zjistit více informací a zjistit aktuální opt-in heslo, můžete navštívit stránku What is the Binding of Isaac multiplayer password?. A pokud vás zajímají další hry typu roguelike nebo jednoduše hledáte ty nejlepší PC hry roku 2023, určitě se podívejte na naše další články.

FAQ:
1. Jak dlouho je každé dvoutýdenní období multiplayeru dostupné?
– Každé dvoutýdenní období bude multiplayer funkce dostupná po dobu dvou týdnů v každém měsíci.
2. Kdo se může účastnit bety pro nový multiplayer v The Binding of Isaac?
– Během beta testování mohou všichni majitelé hry Repentance na Windows nebo Steam.
3. Co mám udělat, abych se k multiplayeru dostal?
– Stačí najít aktuální opt-in heslo a postupovat podle pokynů na stránce hry.

Takže pokud si chcete užít multiplayerové hraní v The Binding of Isaac, nezapomeňte pravidelně sledovat aktualizace opt-in hesla a bavte se s přáteli!

Zdroj: https://www.pcgamesn.com/the-binding-of-isaac/multiplayer-password