Jedna z nejlepších a nejopomíjenějších her roku 2023 je nyní na PC Game Pass.

Jedna z nejlepších a nejopomíjenějších her roku 2023 je nyní na PC Game Pass.

Jednou z nejlepších a nejopomíjenějších her roku 2023 je nyní k dispozici v rámci PC Game Pass

Rok 2023 byl plný skvělých počítačových her, od Baldur’s Gate 3 po Sea of Stars. Mezi významné tituly jako Diablo 4, Lethal Company a Resident Evil 4 Remake byste však mohli přehlédnout fantastickou hru Chants of Sennaar od nezávislého vývojáře Rundisc. Hra získala „převážně pozitivní“ hodnocení 98 % od téměř 12 000 uživatelů na Steamu a stala se i osobním favoritem mnoha hráčů.

Chants of Sennaar je nyní dostupná zcela zdarma pro předplatitele PC Game Pass, což je skvělá příležitost vyzkoušet tuto skrytou perlu. Hra nabízí unikátní herní zážitek a skvěle hodnocený příběh, který vás zcela pohltí. Pokud jste fanoušky RPG her s bohatým světem a silnými postavami, určitě si Chants of Sennaar nenechte ujít.

Pro více informací si přečtěte celý článek o hře Chants of Sennaar na stránkách PC GamesN. Najdete zde také další zajímavé články o nezávislých hrách, puzzle hrách či hrách s dobrým příběhem. PC Game Pass nabízí širokou paletu her pro každého hráče, a tak se můžete těšit na mnoho dalších zážitků.

FAQ:
1. Co je hra Chants of Sennaar?
Chants of Sennaar je indie RPG hra od vývojáře Rundisc s unikátním příběhem a atmosférou.

2. Proč bych měl/a hrát hru Chants of Sennaar?
Hra získala vynikající hodnocení od hráčů na Steamu a nabízí skvěle vypracovaný svět s možností prozkoumání a rozvoje postav.

3. Jak mohu získat hru Chants of Sennaar?
Hra je nyní dostupná pro předplatitele PC Game Pass, kteří si tak mohou hru zahrát zcela zdarma.

Zdroj: https://www.pcgamesn.com/chants-of-sennaar/game-pass-launch