Mapy z The Witcher v módu The Witcher 3 od AngryCatster.

Mapy z The Witcher v módu The Witcher 3 od AngryCatster.

Nový mod pro populární hru The Witcher 3 přináší hráčům možnost prozkoumat mapy z předchozích dílů této epické série. Mod s názvem „AngryCatster’s The Witcher 3 Maps“ nahrazuje původní mapy ve hře novými, které jsou inspirovány prostředími z prvních dvou dílů The Witcher.

Hráči tak mohou opět navštívit známé lokace jako Temerianský hrad, Korathské bažiny nebo oblast okolo Blaviken. **Modifikace** je dostupná ke stažení zdarma pro PC a již získala velkou popularitu mezi hráči, kteří chtějí zažít trochu nostalgie a prozkoumat známá místa z minulých dílů.

Tým za touto modifikací se snažil co nejvěrněji přenést atmosféru z předchozích her do světa The Witcher 3 a zdá se, že se jim to podařilo. **Mapy** jsou detailně zpracované a plné drobných vychytávek, které udělají z prozkoumávání světa skutečný zážitek.

Pokud jste fanoušci sérií The Witcher a rádi byste se vrátili do starých dob, neměli byste tento mod minout. Stačí si ho stáhnout, nainstalovat a můžete se vydat na dobrodružství poznávání oblíbených míst ze světa Geralta z Rivie.

**FAQ:**

1. Je tento mod kompatibilní s ostatními modifikacemi?
– Většina hráčů neměla problém s používáním tohoto modu společně s jinými modifikacemi. Nicméně je vždy doporučeno udělat zálohu hry před instalací.

2. Jak dlouho trvá stažení a instalace tohoto modu?
– Stažení a instalace modu záleží na rychlosti vašeho internetového připojení a na výkonu vašeho počítače. Obecně by ale nemělo trvat déle než pár minut.

3. Bude tento mod dostupný i pro konzole?
– Bohužel zatím není plánováno vydání tohoto modu pro konzole, jelikož se jedná o úpravu, kterou není možné provést na herních konzolích.

Zdroj: https://cz.ign.com/gallery/18114/the-witcher-maps-in-the-witcher-3-mod-by-angrycatster?utm_source=cz.ign.com