Monster Jam Showdown: Výbuch adrenalínu na kolech monster trucků

Vývojáři ze studia Milestone pokračují ve své pracovité misi a představují novinku ve světě závodních her. Jejich nejnovější titul, Monster Jam Showdown, je ambiciózním nástupcem loňského hitu Monster Jam. Tato hra přináší větší a lepší zážitek, plný dechberoucích monster trucků a adrenalinových závodů.

Fanoušci mohou očekávat širokou škálu herních módů, včetně Shodwon Tour, což je nelineární kampaň umožňující hráčům volbu, kterých událostí se zúčastní. Nejenže si budou moci vybírat své závody, ale také se těšit na pestrá prostředí – od zasněžené Aljašky, přes drsné Colorado, až po nehostinné údolí Death Valley.

Pro ty, kteří si hru chtějí užít se sourozenci nebo přáteli, nabízí Monster Jam Showdown možnost split-screen režimu. A samozřejmě, pro milovníky online soutěžení, hra obsahuje i klasický online multiplayer.

Hra bude dostupná na platformách PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series S|X a Nintendo Switch. Datum vydání je naplánováno na 29. srpna. Další informace naleznete na oficiální stránce hry.