Naoki Yoshida by rád další Final Fantasy Tactics

Naoki Yoshida by rád další Final Fantasy Tactics

Naoki Yoshida, režisér hry Final Fantasy 14, by rád viděl další pokračování oblíbeného titulu Final Fantasy Tactics z roku 1997. Tento tahový strategický RPG z dílny Square se stal jedním z nejoblíbenějších titulů série a fanoušci se již léta dožadují nového dílu. Naoki Yoshida slyšel tato volání a souhlasí s nimi.

Final Fantasy Tactics se stal kultovní hrou a dodnes je velmi ceněný. Fanoušci se nedočkavě shánějí po novém díle a zdá se, že jejich přání může být brzy splněno. Naoki Yoshida, který má za sebou úspěšnou práci na Final Fantasy 14, prozradil, že i on by rád viděl další Final Fantasy Tactics a rád by se na něm podílel.

Pro fanoušky série to jsou skvělé zprávy a doufejme, že se brzy dočkáme oficiálního oznámení ohledně nového dílu. Zatím však můžeme jen doufat a těšit se na potenciální novinky.

Pokud jste fanouškem Final Fantasy série, určitě si pak nenechte ujít zajímavé články na PCGamesN, jako jsou například nejlepší MMO hry, informace o nadcházejícím obsahu pro Final Fantasy 14 s názvem Dawntrail nebo průvodce pro novou oblast v hře nazvanou Island Sanctuary.

Na závěr můžete najít FAQ s nejdůležitějšími otázkami a odpověďmi:

1. Bude nové Final Fantasy Tactics propojeno s ostatními díly série?
2. Kdy můžeme očekávat oficiální oznámení ohledně nového dílu?
3. Jaký bude herní styl nového Final Fantasy Tactics?

Doufejme, že se brzy dočkáme dalších informací ohledně této hry a že bude stejně kvalitní a oblíbená jako původní Final Fantasy Tactics.

Zdroj: https://www.pcgamesn.com/final-fantasy-xiv/naoki-yoshida-ff-tactics