Nejlepší hra od Rockstaru za méně než 6 $

Nejlepší hra od Rockstaru za méně než 6 $

Max Payne 3, hra vydaná před více než deseti lety, stále patří mezi nejlepší tituly ve skvělé katalogu společnosti Rockstar. Red Dead Redemption je klasickou westernovou epickou hrou. Grand Theft Auto 5 téměř ovládl svět. A GTA 6 vypadá velmi slibně. Nicméně, hra ve zpomaleném čase, střílečka z pohledu třetí osoby s množstvím stylu a nekonečnou elegancí zůstává nejlepším, přesto ne příliš oceněným, dílem od Rockstaru. A nyní je tvoje za méně než 6 dolarů. Max Payne za minimální cenu (omlouvám se).

Pokračujte v čtení na The best Rockstar game ever made is now under $6

VÍCE Z PCGAMESN: Nejlepší akční adventury, Nejlepší singleplayerové hry, Nejlepší story hry.

FAQ:
1. Co je Max Payne 3?
Max Payne 3 je hra vyvinutá společností Rockstar, která se odehrává ve světě temnoty a korupce. Hráč zde přebírá roli Maxe Paynea, bývalého policisty, který se snaží vyřešit sérii násilných zločinů.

2. Proč je Max Payne 3 považován za jeden z nejlepších titulů od Rockstaru?
Díky svému unikátnímu způsobu hraní s prvkem zpomaleného času, skvělé příběhové linii a vizuálnímu stylu se Max Payne 3 stal kultovní hrou a mezi fanoušky Rockstaru si získal velkou popularitu.

3. Kde si mohu zakoupit Max Payne 3 za méně než 6 dolarů?
Max Payne 3 je v současnosti k dispozici na platformě Steam ve slevě, kde si ho můžete zakoupit za méně než 6 dolarů. Stačí kliknout na odkaz v článku a následovat instrukce.

Zdroj: https://www.pcgamesn.com/max-payne-3/steam-sale