„Nový patch League of Legends 13.23 uspokojí hráče top lane“

"Nový patch League of Legends 13.23 uspokojí hráče top lane"

League of Legends patch 13.23, stejně jako předchozí patch, je sice kompaktní, ale velmi silný. S úpravami ve zlatě z věží, které způsobují zmatek ve společenstvu, pokračujícími oslabeními Briaru a skinami, které vás rozveselí, je v tomto nadcházejícím patchi hodně věcí, které můžete milovat (nebo nenávidět).

V tomto patchi se zaměřujeme na Riven a její posílení. Riven patří mezi oblíbené bojovníky na horní dráze a díky těmto změnám se mohou hráči těšit na ještě lepší výkony s touto postavou. Její schopnosti budou zesíleny a hráči budou mít více možností, jak ovládat hru.

Další důležitou změnou v tomto patchi je úprava zlata z věží. Tato změna způsobuje zmatek ve společenstvu, protože může ovlivnit strategii a rozhodnutí hráčů. Někteří hráči již vyjádřili své obavy ohledně této změny, ale bude zajímavé sledovat, jak se to projeví v praxi.

S novým patchem přicházejí také nové skiny pro různé postavy ve hře. Tyto skiny jsou vytvořeny s důrazem na detaily a mají fantastické vizuální efekty. Hráči se mohou těšit na nový vzhled svých oblíbených postav a mít tak ještě více zábavy při hraní.

Celkově se patch 13.23 zaměřuje na zlepšení herního zážitku hráčů. Posiluje oblíbené postavy, provádí změny, které mohou ovlivnit strategii a také přináší nové skiny, které potěší hráče.

FAQ:

1. Jaké postavy jsou posíleny v patchi 13.23?

V patchi 13.23 je posílena postava Riven. Její schopnosti budou zesíleny a hráči budou mít více možností, jak ovládat hru.

2. Proč se mění zlato z věží?

Změna zlata z věží má za cíl ovlivnit strategii hráčů a přinést do hry více různorodosti. Někteří hráči jsou však ohledně této změny skeptičtí.

3. Jaké jsou nové skiny ve hře?

V patchi 13.23 jsou přidány nové skiny pro různé postavy ve hře. Tyto skiny mají fantastické vizuální efekty a hráči se mohou těšit na nový vzhled svých oblíbených postav.

Zdroj: https://www.pcgamesn.com/league-of-legends/lol-patch-13-23