Nová aktualizace: Alan Wake 2 příliš děsivá? Tento update vás potěší!

Nová aktualizace: Alan Wake 2 příliš děsivá? Tento update vás potěší!

Pokud jste někdy hráli Alan Wake 2 a cítili jste se předtím ohromným strachem, pak vás zajisté potěší nová aktualizace, která vám umožní odstranit jumpscares z hry. Hráči se tak konečně budou moct zbavit té nepříjemné pocity hrůzy, která je provázela při každém kroku.

Strach je přirozenou reakcí na neznámé a hráči her hororového žánru toho mají opravdu často plné zuby. Ať už jde o skákající mrtvé těla nebo děsivé zvuky ve tmě, hráči se často chtějí vyhnout těmto nepříjemnostem. Nová aktualizace Alan Wake 2 jim to umožní, a tak si budou moci hrát bez obav a strachu.

„Odstranění jumpscares je velkou výzvou a velmi jsme se snažili, aby si hráči mohli užít hru bez zbytečného stresu,“ řekl vývojářský tým. „Nyní budou mít hráči možnost si vybrat, jestli chtějí hrát s jumpscares nebo bez nich. Hlavním cílem bylo vytvořit co nejpříjemnější herní zážitek pro všechny hráče.“

Aktualizace se zaměřila na odstranění těch nejhorších a nejostražitějších momentů hry, které mohly hráče vystrašit. Hráči tak budou mít možnost si vytvořit svůj vlastní herní styl a prožívat děj hry bez nadměrného stresu.

Samozřejmě, někteří hráči mohou namítnout, že taková změna snižuje atmosféru hry a přichází o její autentičnost. Vývojáři však tvrdí, že zachovali veškerou hloubku a jedinečnost příběhu, a tak se hráči i bez jumpscares budou moci ponořit do tajemných událostí Alan Wake 2.

Aktualizace je již dostupná ke stažení a hráči si tak mohou vyzkoušet nový herní režim bez jumpscares a prožít si příběh naplno. Hra bude dál nabízet tajemné a strhující zápletky, které budou hráče přitahovat k obrazovce. Množství jumpscares bylo sníženo na minimum, aby se hráči cítili pohodlněji během celého dobrodružství.

Takže jestli jste se do hry dosud neodvážili pustit kvůli strachu, teď je ten správný čas. Odstraňte jumpscares a vychutnejte si příběh Alan Wake 2 bez stresu.

Zdroj: https://www.pcgamesn.com/alan-wake-2/too-scary-new-update