„Nové DLC pro Dead Island 2: Krvavý hudební festival je nyní venku!“

"Nové DLC pro Dead Island 2: Krvavý hudební festival je nyní venku!"

Nové DLC pro hru Dead Island 2 přináší do hry naléhavou atmosféru a krev nekonečných festivalů. SoLA, druhý datadisk pro Dead Island 2, je již k dispozici a hráče zavádí na obrovský festivalový prostor, kde se nevědomky shromažďují nemrtví ze všech koutů LA County.

Přestože je jaro na spadnutí, koncertní sezóna ještě nezačala naplno. Pokud nevadí vám (de)kompozice davu, můžete se do této atmosféry ponořit již dnes. Skvělá hudba a divoká zábava čeká právě s DLC SoLA pro Dead Island 2.

Tato nová expanze nabízí nové možnosti pro hráče, kteří se rádi potkávají s hororovými prvky a zombie apokalypsou. Zatímco se svět kolem vás začíná pomalu probouzet ke koncertním událostem, vy se budete muset starat o svou přežití uprostřed festivalové horečky.

Pokud vás zajímá více informací o tomto novém DLC Dead Island 2, můžete se podívat na oficiální web PCGamesN a zjistit více o nových postavách, recenzi či mapě hry.

Proč si nevyzkoušet novou výzvu, kterou SoLA přináší do hry? Splňte mise, ukažte své schopnosti a bojujte ve všudypřítomné atmosféře festivalového šílenství. Připravte se na napínavé dobrodružství plné akce a napětí ve světě Dead Island 2.

Časté dotazy:

1. Jaké nové prvky přináší DLC SoLA do hry Dead Island 2?
2. Kde se můžeme dozvědět více informací o postavách a mapě hry Dead Island 2?
3. Jaká je cena tohoto nového datadisku a jak ho lze zakoupit?

Zdroj: https://www.pcgamesn.com/dead-island-2/sola-launch-trailer