Nový Modern Warfare 2 trailer ukazuje přednosti PC verze

Activision zveřejnil nový trailer, tedy již druhý za krátkou dobu, kdy informuje o vydání hry a to 28. října. Ať vás název nemate, tak jde o novou řadu Modern Warfare 2 ne o tu, která byla v roce 2009. Vypadá to opravdu dobře a určitě půjde o skvělou AAA hru tohoto roku.

Trailer slibuje 4K rozlišení a podporu pro ultra širokoúhlé zobrazení. Další novinkou je ricochet Anti-Cheat systém. Ten byl použit ve Warzone a Vanguard a vypadá to, že funguje opravdu dobře. Podle Activision bude vyžadovat v účtu tel. Číslo, které nebude předplacené, ale bude na smlouvu a tedy na jméno.

Asi kdyby někdo cheatoval, aby ho mohli lépe dohledat a začít se s ním soudit. Protože svým chováním takový hráč kazí hru ostatním a celkově tak firmě kazí hru a tím i potenciální zisk. Ve hře bude přes 500 možných úprav. Můžete dát vlastní FPS limit, FidelityFX a také oddělený slider pro FOV pro vozidla, třetí osoby a módy první osoby.

Modern Warfare 2 musíte mít minimálně grafiku GTX 960 a stačí starý i5-3570 starý 10 let. A můžete vyrazit. Jsme zvědaví na velikost hry, protože třeba takové Warzone má 200GB.

Po dlouhé době Modern Warfare 2 míří i na Steam a tedy nebude jen na Battle.netu.