Nvidia jenom čeká, kdy se další vydavatelé her připojí do GeForce NOW

Již nyní v aplikaci GeForce NOW najdete spoustu her, které si můžete zahrát i na horším PC. Stačí mít pouze dobré internetové připojení a lze tak hru hrát přes streamovací platformu GeForce NOW. Nvidia jen vyčkává, kdy se vydavatelé připojí.

GeForce NOW je v této chvíli nejlevnější způsob, jak si na svém PC zahrát ty nejnovější pecky a to v dnešní době, kdy jsou ceny grafických karet mimo realitu. Z počátku byl GeForce NOW velmi populární a vydavatelé se v rámci bety hodně připojovali. Byly to vydavatelé Capcom, Bethesda, Activision Blizzard a jiní. Nicméně pak došlo k tomu, že pár her tito vydavatelé stáhli.

My přesně nevíme, jak toto schéma funguje, ale víme, že je potřeba vždy mít hru zakoupenou u sebe na platformě a následně si platíte výkon v GeForce NOW. Je tedy možné, že vydavatelé musí Nvidií něco platit a nebo nechtějí do GeForce NOW z toho důvodu, že mají smlouvy na hry třeba s AMD, kde hru optimalizovali, aby zvýšili prodeje daného hardwaru.

Několik vydavatelů po ukončení bety odešli, aby vymysleli cloudovou strategií a později se třeba do programu GeForce NOW zapojili.

Nedávno GeForce NOW mělo již 10 miliónů uživatelů a očekává se zdárná budoucnost. Stačí jen, aby se na GeForce NOW začaly dávat AAA tituly.