Vypadá to, že Konami chce oživit sérií Metal Gear i Silent Hill
U druhé hry již víme, že dorazí a na hře se pracuje, tak u Metal Gear jsme se prozatím nic takového nedozvěděli a z velké části jde tak o různé spekulace. Nicméně nyní jsou tyto spekulace trošku blíže pravdě.
Konami podle všeho chce dostat zpátky na scénu AAA hry, které se nemusí týkat jen značky Silent Hill. Tuto spekulaci přivedl na svět server VGC, kde se píše o tom, že japonský vydavatel se rozhodl oživit značku Silent Hill, tak i Metal Gear.
Mluví se zájmena o vylepšených verzích prvních třech dílů, které pak mají dorazit v kolekci jak na PC, tak i konzole. Jde o remaster a nikoliv remake. Tyto náznaky ohledně zpracování remasteru Metal Gear nabírají na síle a vypadá to docela slibně. Kromě Silent Hilu, který již byl oznámen, tak se pravděpodobně dočkáme i třech dílu série Metal Gear. Má jít první tři díly, tedy ty nejstarší.
Další podobné zprávy
-
Intel plánuje vybudovat nové výzkumné centrum a zrekonstruovat stávající R&D zařízení.
Intel plánuje postavit čtvrtý model svého výzkumně-vývojového zařízení D1X a zrekonstruovat svou dávno přežitou výzkumnou a vývojovou továrnu D1A. Tuto informaci potvrdila společnost
-
Nový mod pro Skyrim přepracovává systém kořisti s pády ve stylu Diablo
V roce 2024 se vracím s dalšími zajímavými módy pro hru Skyrim a dnes představím chytrý mód, který změní přístup ke získávání kořisti