Očekávané PC hry – Listopad 2021

Měsíc listopad je na hry už méně výrazný, než je říjen. V prosinci se pak už nových her moc nedočkáme. Nynější měsíc je tak již vrcholem všech nabídek roku 2021 a jsme zvědaví, jestli se z některých her stane hra roku.

Jurassic World Evolution 2 – 9. listopadu 2021

Jde o skvělou hru, ve které se dostáváte do ikonického světa Jurského Parku. Byl o něm natočen i film z roku 1997 a hra se tímto filmem inspirovala. Jde o pokračování skvělého simulátoru od vývojářů Frontier z roku 2018 a nabízí zcela novou kampaň. Budete pracovat po boku známých postav z filmů a to včetně Dr. Iana Malcolma. Bude důležité zkrotit divoké dinosaury, kteří se prohánějí po celém území USA. Vytvořte si vlastní Jurský park. I po samotné grafické stránce je hra na vysoké úrovní. Což můžete vidět i na traileru níže.

Hru si můžete zakoupit u TBgames.cz

Forza Horizon 5 – 9. listopadu 2021

Velmi oblíbená závodní hra, která nabízí i úžasné dobrodružství v propracovaném herním světě. Tentokrát se závody odehrávají v Mexiku, které se neustále vyvíjí. Závody probíhají v ulicích města, v poušti a to vše za doprovodu skvělé hudby a burácejících motorů. Nová Forza Horizon 5 nabízí propracované zvukové efekty vozidel, kdy každá změna v autě zapříčiní i jiný zvuk. Zažijte třeba písečnou bouří, do které vjedete a budete závodit. Zajeďte si až k sopce. Herní zpracování je opravdu na vysoké úrovní a Microsoft sází na to, že se hra stane TOP závodní hrou roku 2021. Samozřejmostí je otevřený svět, kde se můžete projíždět bez omezení.

Hru si můžete zakoupit u TBgames.cz

Football Manager 2022 – 9. listopadu 2021

Další díl fotbalového manažeru, ve kterém budete muset ukázat postup svého týmu. Je potřeba, abyste našli správnou strategií, kterou proti ostatním týmům budete uplatňovat. Jde o manažera, takže přímo hrát nebudete. Jste trenérem týmu, který musí vyhrávat zápasy na vysokých úrovních. V databázi hry je na 500 000 reálných hráčů, kteří nemají svůj talent 100% odhalen. Vy tento talent můžete probudit v dnešní hře.

Hru si můžete zakoupit u TBgames.cz

GTA: The Trilogy (Definitivní Edice) – 11. listopadu 2021

Dlouho diskutovaná trilogie, která měla dostat remaster je konečně tady. Již delší dobu probíhaly spory mezi módery jednotlivých dílů série GTA a to jak GTA 3, GTA Vice City a GTA San Andreas a spekulovalo se o tom, proč to Take-Two dělá. Bylo to z toho důvodu, že museli odstranit veškeré módy pro zlepšení grafiky, aby mohli přijít s oficiální verzí remasteru a to pro celou trilogií hry GTA 3, GTA Vice City a GTA San Andreas. Krom toho má dojít na zlepšení ovládání ve stylu GTA 5. Jsme hodně zvědaví, jak se hra v remasteru vybarví. Určitě zde bude podpora 4K rozlišení a nebude chybět ani HDR.

Battlefield 2042 – 19. listopadu 2021

Od vývojářů DICE tady máme další díl ze série Battlefield a tentokrát se odehrává v budoucnosti. Má se jednat zájmena o hru pro více hráčů, takže sami si hru nezahrajete. Vrací se totální válka, která právě tuto sérií proslavila. Hráč se v novém dílu musí vypořádat s dynamicky proměnným prostředí, kde se dokonce objeví i tornádo. Hra má spoustu map, skvělou grafiku a přívětivé ovládání. Někomu se hra nelíbí a někomu zase jo. Nicméně prozatím jsme si mohli vyzkoušet pouze betu a vývojáři z DICE přislíbili, že hru opraví. Proto vychází o měsíc později, než původně bylo v plánu.

Hru si můžete zakoupit u TBgames.cz

Farmin Simulator 2022 – 22. listopadu 2021

Farming Simulator 19 je již nějakou dobu a tak přišlo na to, že je potřeba udělat zcela novou hru, která bude opět udržovaná novými DLC. Jde opět o stejného vývojáře Giants Software. Hra nabídne lepší grafiku, dynamické počasí, spoustu známých strojů a nechybí ani hra pro více hráčů v kooperativním režimu. Hru budete moci i nadále rozšiřovat za pomocí bezplatných komunitních modifikací. Hra má přes 400 strojů a více než 100 reálných značek.

Hru si můžete zakoupit u TBgames.cz