Resident Evil 4 je teď náhle levnější, navždy

Resident Evil 4 je teď náhle levnější, navždy

Původní Resident Evil 4 je jednou z nejlepších akčních her, které kdy byly vyrobeny, a jeho remake, který vyšel v loňském roce, je solitérní, i když méně energickou a barevnou reinterpretací svého originálu, která stojí za vaši pozornost. Naštěstí každý, kdo se chce podívat na Capcomovo nákladné přepracování RE4, si může nyní na PC pořídit kopii za významnou a trvalou slevu, která snížila jeho cenu na 39,99 dolarů.

Resident Evil 4 Remake nabízí nejen grafické vylepšení, ale také nové herní prvky, které dělají z této hry moderní zážitek. Sleva na PC verzi spadá s vydáním Gold Edition, která přináší další obsah a rozšíření pro hráče. I když je cena stále poměrně vysoká ve srovnání s ostatními hrami na trhu, tato sleva je přesto vítanou zprávou pro fanoušky série Resident Evil.

Pokud jste fanouškem hororových her a série Resident Evil, nebo pokud jste si původní Resident Evil 4 užili a chtěli byste vidět, jak vypadá vylepšená verze, je nyní ten správný okamžik, abyste si tuto hru pořídili. Sleva je trvalá, takže nemusíte mít obavy, že byste ji nestihli využít.

Pokud se zajímáte o další informace o Resident Evil 4 Remake, doporučujeme vám navštívit odkazy na stránky PCGamesN, které najdete na konci tohoto článku. Zde najdete recenze, systémové požadavky a seznam nejlepších zbraní pro tento remake.

FAQ:
1. Jakou platformu potřebuji k hraní Resident Evil 4 Remake?
Pro hraní Resident Evil 4 Remake na PC potřebujete počítač splňující minimální systémové požadavky.

2. Je Resident Evil 4 Remake dostupný i na jiných platformách než PC?
Ano, Resident Evil 4 Remake je k dispozici také pro konzole PlayStation a Xbox.

3. Je Gold Edition nutná ke hraní Resident Evil 4 Remake?
Ne, Gold Edition je volitelný obsah a rozšíření pro hru. Základní verze hry nabízí stále bohatý herní zážitek.

Zdroj: https://www.pcgamesn.com/resident-evil-4-remake/resident-evil-4-is-suddenly-a-lot-cheaper-forever