Rockstar vrací do prodeje původní verze GTA Trilogy a pro remastery chystá aktualizace

Je to týden, co nová GTA Trilogy Remasterd vyšla a zasloužila si honosnou kritiku. Po grafické stránce to není zase taková paráda a Rockstar přišel s omluvou, že nedosáhli takových standardů, které by hráči očekávali. Poté, co po vydání remasteru stáhli klasickou hru GTA, tak ji nyní dali zpět.

Podle informací mají v plánu vylepšit tyto remastered díly GTA 3, GTA Vice City, i San Andreas do podoby, které se budou hráčům líbit. První aktualizace dorazí během pár dní. Dále ustupují od stažení původní klasiky a pokud jste si tedy GTA Trilogy remastered zakoupili, tak obdržíte i původní klasickou hru.

Nová verze je špatná, ale třeba u GTA 3 se remaster hodil, ač už to není naprosto high-end hra, tak na druhou stranu zlepšení po grafické stránce u této 20 let staré hry bylo. Nemusí se to někomu líbit, ale když porovnáte starší hru GTA 3, tak uvidíte zlepšení. Co se týče technické stránky, tak je jasné, že k úpravě nedošlo. Přeci jenom jde o remastery, což je vlastně pouze to, že vývojáři vzali textury a předělali je právě do Unreal Engine.