Ruffalo a Hemsworth v novém thrilleru Crime 101

Ruffalo a Hemsworth v novém thrilleru Crime 101

Hulk a Thor, tedy Mark Ruffalo a Chris Hemsworth, se znovu spojí ve filmové adaptaci knihy „Crime 101“ od autora Dona Winslowa. Tento nový projekt přinese fanouškům Marvel Cinematic Universe nečekané setkání dvou legendárních superhrdinů.

Mark Ruffalo a Chris Hemsworth, kteří se stali ikonickými postavami Hulkem a Thorem v MCU, jednají o možnosti spolupráce na filmovém zpracování Winslowovy knihy. Kriminální thriller „Crime 101“ slibuje napínavý příběh a akční scény, ve kterých se diváci mohou těšit na skvělé herecké výkony obou herců.

Společné projekty Ruffala a Hemswortha v minulosti potvrdily jejich skvělou chemii a schopnost přinášet divákům nezapomenutelné momenty. S jejich spojením v adaptaci „Crime 101“ se můžeme těšit na další skvělé vystoupení obou herců.

Zda se Hulk a Thor opět setkají na plátně a jakým způsobem se jejich cesty protnou, zatím zůstává tajemstvím. Nicméně fanoušci MCU již teď netrpělivě očekávají další informace ohledně tohoto zajímavého projektu.

FAQ:
1. Jak se jmenuje kniha, která bude adaptována do filmu s Markem Ruffalem a Chrisem Hemsworthem?
2. Které postavy z Marvel Cinematic Universe budou hrát v hlavních rolích ve filmu „Crime 101“?
3. Jaký žánr má původní kniha „Crime 101“ od autora Dona Winslowa?

V článku byla klíčová slova tučně zvýrazněna.

Zdroj: https://cz.ign.com/chris-hemsworth/18102/news/mark-ruffalo-a-chris-hemsworth-se-znovu-setkaji-v-loupeznem-thrilleru-crime-101?utm_source=cz.ign.com