Sega plánuje návrat starších her ze svého seznamu

Určitě si pamatujete na hry jako je Crazy Taxi nebo Jet Set Radio. V té době tyto hry patřily mezi velmi oblíbené a právě za nimi stojí firma SEGA. Chtějí do budoucna znovu vytvořit hry, která přežijí dlouhá léta. V dnešní době je toto velmi náročné a uvidíme, jak se jim to podaří.

Právě koncept skvělých her, které chce firma SEGA vytvořit mají sloužit pro vytvoření dalšího zdroje příjmu a z toho důvodu chce společnost vynaložit patřičné úsilí. Má se jednat o znovuzrození Crazy Taxi a Jet Set Radio.

Crazy Taxi z roku 1999

Jde o rychlé akční hry, kdy třeba v Crazy Taxi vozíte své zákazníky po městě z jednoho místa na místo určení. Ve hře Jet Set Radio zase máte kolečkové brusle, ale způsob hraní je stejný. Hra Crazy Taxi má vyjít za dva roky a má jít o free-to-play model. Vývojáři se totiž inspirovali u Fortnite, tedy bude zajímavé, jak se jim toto podaří utvořit. To znamená, že ve hře budou pravděpodobně mikrotransakce a právě na tomto bude chtít SEGA postavit obchodní model do budoucna, aby jim hra vydělávala delší dobu po jejím vydání.

Crazy Taxi přitom už vzniká, avšak má ještě dlouhou cestu před sebou. Co se týče Jet Set Radio, tak na tuto hru se spíše připravují a není tak jasné, kdy vyjde. O dalších zbylých nových hrách víme jen to, že má jít o FPS.