Star Wars: The Clone Wars přichází na PS5 a PS4!

Star Wars: The Clone Wars přichází na PS5 a PS4!

PlayStation Store nedávno vzbudil velký zájem mezi fanoušky klasických her vyvěšením nabídky hry **Star Wars: The Clone Wars**. Tato akce vyvolala spekulace, zda by se **hry pro PlayStation 2** mohly brzy objevit také na novějších konzolích **PlayStation 5 a PlayStation 4**.

Fanoušci série Star Wars a hráči klasických her mají důvod k radosti, protože se zdá, že se chystá návrat oblíbených titulů na moderní konzole od **Sony**. *Star Wars: The Clone Wars* je jedním z mnoha kultovních titulů pro PlayStation 2 a jeho přítomnost v nabídce PlayStation Store naznačuje, že by se další staré hry mohly brzy objevit na nových platformách.

Pro hráče, kteří si přejí znovu zažít nostalgii a zahrát si své oblíbené hry z dětství, by to byla skvělá příležitost. Zatím však nebylo potvrzeno, zda se opravdu jedná o přípravu emulace starých her pro novější konzole, nebo jde pouze o dočasnou nabídku na PlayStation Store.

**FAQ:**

1. **Bude možné hrát původní disky PlayStation 2 na konzolích PlayStation 5 a PlayStation 4?**
– Zatím není jasné, zda bude možné používat fyzické disky s hrami pro PlayStation 2 na novějších konzolích.

2. **Bude dostupný široký výběr her pro PlayStation 2 na nových konzolích?**
– Pokud se emulace starých her skutečně uskuteční, můžeme očekávat postupné zpřístupnění dalších klasických titulů na PlayStation Store.

3. **Bude možné využít funkce nových konzolí při hraní starých her?**
– Očekává se, že emulované hry pro PlayStation 2 budou podporovat různé moderní funkce jako například vylepšenou grafiku či možnost sdílení herního obsahu.

Zatím tedy zůstává nejisté, zda se opravdu dočkáme návratu klasiky na nových konzolích od Sony, ale pro fanoušky starých her je to určitě vzrušující vyhlídka. Buďme tedy trpěliví a sledujme, co přinese budoucnost herního průmyslu!

Zdroj: https://cz.ign.com/star-wars-the-clone-wars-5/18050/news/ps2-star-wars-the-clone-wars-se-chysta-na-vydani-pro-systemy-ps5-a-ps4