Superlativní monitor Philips 221V8LN s vysokým kontrastem a širokou paletou barev za pouhých 70 dolarů.

Superlativní monitor Philips 221V8LN s vysokým kontrastem a širokou paletou barev za pouhých 70 dolarů.

Philips‘ 221V8LN: Monitor pro herní nadšence za skvělou cenu

Pokud patříte mezi hraní závislé nadšence a hledáte kvalitní herní monitor, který vám poskytne úžasné zážitky za bezkonkurenční cenu, neváhejte se podívat na Philips‘ 221V8LN. Tento 22palcový monitor nabízí vynikající hodnotu díky svému VA panelu s vysokým kontrastem, 75 Hz obnovovací frekvenci, technologii FreeSync a širokému gamutu barev, a to vše za pouhých 70 dolarů.

Silné stránky tohoto monitoru spočívají především v jeho obrazové kvalitě. Díky VA panelu je zajištěn vysoký kontrast a bohaté černé barvy, které dodávají obrazu intenzitu a hloubku. S obnovovací frekvencí 75 Hz je vaše hraní plynulé a bez rozmazání při rychlých akcích. Technologie FreeSync pak slouží k synchronizaci obnovovací frekvence monitoru s grafickou kartou vašeho počítače, čímž eliminuje trhání obrazu a zajišťuje plynulé a bezproblémové zobrazení.

Další předností Philips‘ 221V8LN je jeho široké gamut barev, které zajišťuje živé a realistické zobrazení. S tímto monitorem si doslova užijete každý detail ve vašich oblíbených hrách. Navíc jeho velikost 22 palců je ideální pro hráče, kteří preferují menší displeje s vyšší hustotou pixelů.

Co se týče připojovacích možností, Philips‘ 221V8LN nabízí HDMI a VGA porty, takže se nemusíte bát, že byste neměli dostatek možností připojení k vašemu počítači či herní konzoli.

A teď ta nejlepší zpráva – cena. Philips‘ 221V8LN je k dostání za pouhých 70 dolarů, což je opravdu neuvěřitelná hodnota za takovou kvalitu obrazu a funkčnost. Pokud tedy hledáte cenově dostupný herní monitor, který vám poskytne skvělé herní zážitky, neměli byste tento model přehlédnout.

FAQ:

1. Jaká je velikost monitoru Philips‘ 221V8LN?

– Philips‘ 221V8LN má úhlopříčku 22 palců.

2. Podporuje tento monitor technologii FreeSync?

– Ano, Philips‘ 221V8LN je vybaven technologií FreeSync.

3. Které připojovací možnosti nabízí Philips‘ 221V8LN?

– Tento monitor disponuje HDMI a VGA porty.

4. Je tento monitor vhodný pro hraní her?

– Ano, Philips‘ 221V8LN je navržen speciálně s ohledem na potřeby herních nadšenců.

5. Jakou obnovovací frekvenci má Philips‘ 221V8LN?

– Tento monitor nabízí obnovovací frekvenci 75 Hz.

6. Jaká je cena monitoru Philips‘ 221V8LN?

– Philips‘ 221V8LN je k dostání za pouhých 70 dolarů.

Zdroj: https://www.tomshardware.com/reviews/philips-221v8ln-22-inch-gaming-monitor