Trailer k muzikálu Wicked: Čaroděj ze země Oz se vrací na plátna

Trailer k muzikálu Wicked: Čaroděj ze země Oz se vrací na plátna

Elphaba a Glenda, dvě ikonické postavy z představení Wicked, se brzy objeví na velkém plátně. Fanoušci se konečně dočkali prvního traileru filmového zpracování tohoto slavného broadwayského představení, které je prequelem k legendárnímu Čaroději ze země Oz. Trailer byl odvysílán během Super Bowlu LVIII a ihned získal obrovský ohlas.

Wicked je příběhem o vzájemném vztahu mezi dvěma mladými čarodějkami, Elphabou a Glendou, které se setkávají ve škole čarodějů. Zpočátku jsou odlišné, a tak se jejich cesta k přátelství a porozumění neobejde bez ostrých rozporů a konfliktů. Postupem času se však jejich vztah vyvíjí a podstupují společná dobrodružství, která je přivedou až k nejznámější postavě celého příběhu, Čaroději ze země Oz.

Trailer nám nabízí nejen krásnou vizuální podívanou, ale také nahlédnutí do emocionálního světa obou protagonistek. Zároveň nám zanechává chuť poznat víc a těšíme se na premiéru celého filmu.

Filmová adaptace slavného broadwayského představení nám slibuje vizuální lahůdku a unikátní pohled na předchozí události před Čarodějem ze země Oz. Fanoušci budou mít možnost prožít tento příběh znovu, tentokrát s podporou velkých filmových efektů a výpravných scén.

Na závěr článku přinášíme tři nejčastěji kladené otázky (FAQ):

1. Kdo ztvární roli Elphaby a Glendy?

Zatímco role Glendy si ve filmu zahraje slavná herečka A, do role Elphaby se zhostí B. Oba herci jsou velmi nadějní a jejich výkon ve filmech předchozích letech nás opravdu nadchl.

2. Bude film zachovávat přesně děj a hudbu z původního představení?

Filmová adaptace se snaží co nejvíce respektovat originální představení, a tak se můžeme těšit na známé písničky, které si fanoušci oblíbili. Příběh však může obsahovat i některé nové prvky a rozšíření původního scénáře.

3. Kdy se film dočkáme premiéry?

Přesný termín premiéry zatím není známý, ale producenti slibují, že se můžeme těšit na velkolepou premiéru v příštím roce. Fanoušci tak mají čas se ještě více nadchnout a připravit se na nezapomenutelný zážitek.

Film Wicked slibuje divákům nejen vizuální pohádkovou podívanou, ale také poutavý příběh o přátelství, kompromisu a objevování vlastní identity. Fanoušci musí být trpěliví a vyčkat na celý film, který se již teď těší na ohromné úspěchy

Zdroj: https://cz.ign.com/wicked/16778/news/trailer-k-muzikalu-wicked-odhaluje-filmove-zpracovani-klasickeho-muzikalu-carodej-ze-zeme-oz