Tribes 3 Rivals má stanovené datum vydání na Steamu

Tribes 3 Rivals má stanovené datum vydání na Steamu

Nová multiplayerová střílečka Tribes 3 Rivals se blíží k oficiálnímu startu v předběžném přístupu na platformě Steam. Tato hra, vyvinutá společností Prophecy Games, navazuje na legendární sérii Tribes a slibuje být nejrychlejší střílečkou pro PC. Po osmi letech od poslední aktualizace hry Tribes Ascend se fanoušci dočkali nového titulu, který v nedávném Steam Next Festu získal velmi pozitivní ohlasy a stal se nejhranější FPS hrou.

Tribes 3 Rivals předbíhá oblíbené herní série jako Call of Duty, Halo nebo Counter-Strike 2 a dokonce i rychlostí předčí Titanfall 2 či klasické multiplayerové módy her Doom a Quake. Hráči se tak mohou těšit na adrenalinovou jízdu plnou akce a rychlosti, která je charakteristická pro sérii Tribes.

Oficiální datum vydání hry v předběžném přístupu na Steam je překvapivě blízko a fanoušci se již těší na možnost vyzkoušet si tento nový titul. Tribes 3 Rivals slibuje hyper-rychlou hratelnost a bohaté možnosti pro soutěživé hráče, kteří hledají nové výzvy.

Pro milovníky akčních stříleček je Tribes 3 Rivals určitě zajímavou volbou a novinkou na herním trhu. Sledujte tedy oficiální Steam stránku hry a buďte připraveni na novou éru multiplayerových FPS her.

**FAQ:**
1. Kdy bude Tribes 3 Rivals dostupný v předběžném přístupu na Steam?
2. Jaké novinky a herní módy můžeme očekávat v Tribes 3 Rivals?
3. Bude hra podporovat e-sportové soutěže a komunitní události?

Zdroj: [PCGamesN](https://www.pcgamesn.com/tribes-3-rivals/release-date)

Zdroj: https://www.pcgamesn.com/tribes-3-rivals/release-date